Mobile Legends MVP Immortal Yun Zhao Build Guide- Yun Zhao İtem Dizilimi ve Oynanış

Loading...
Mobile Legends MVP Immortal Yun Zhao Build Guide- Yun Zhao İtem Dizilimi ve Oynanış
Mobile Legendsda Yun Zhao karakterini sizler için ele aldık. Dünyada Yun Zhao'yu en iyi oynayan 10 oyuncunun Build (İtem) sistemini detaylıca inceledik ve karma bir build elde ettik. Bu buildi hızlı bir şekilde anlattığımız videoda, oynanış videosuyla birlikte sizin beğeninize sunduk. 13-2 biten maçta 7 Kill ve 2 Asistle MVP olmayı başardık.Rakibizin erken teslim olmasıyla maçı kazandık.
Bu buildi denemenizi tavsiye ediyoruz arkadaşlar. 

Gerçek rakiplere karşı yepyeni bir 5e5 güç gösterisinde arkadaşlarınıza katilin: Mobile Legends: Bang Bang . Favori kahramanınızı seçin ve arkadaşlarınızla birlikte mükemmel takımı oluşturun. 10 saniyelik eşleşmeler, 10 dakikalık savaşlar. Patikalarda, ormanlarda gezmek, kule saldırıları, takım savaşları gibi bilgisayardaki MOBA'nın ve aksiyon oyunlarının eğlencesini avucunuzun içinde! E-Spor ruhunuzu besleyin!

Mobile Legends: Bang Bang , 2017'nın en yeni mobil E-Spor şaheseri. Parmağınızın dokunuşuyla rakiplerinizi yok edin ve en güçlü savaşçılara hükmedin. 

Telefonun savaşa susamış!

Özellikler: 

1. Klasik MOBA Haritaları, 5e5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı 5e5 gerçek zaman savaşları. Düşmanın kulesini almak için 3 hatta savaşın. 4 adet orman bölgesi. 18 savunma kulesi. 2 vahşi Boss. Yenilenmiş klasik MOBA haritalarını tamamlayın. 5e5 mücadelelerle dolu insan insana savaşlar. MOBA oynanabilirliğine destansı bir dönüş.

2.Takım çalışması ve strateji ile kazanın
Hasarları savuşturun, düşmanı kontrol edin ve takım arkadaşlarınızı iyileştirin. Tanklardan, savaşçılardan, büyücülerden, nişancılardan, suikastçilerden ve iyileştiricilerden birini secin takımınızı oluşturun ya da MVP ile eşleştirin. Ayrıca, her geçen gün oyunun kahraman sayısı artmaktadır.

3.Adil Savaşlar, Takımınızı Zafere Taşıyın
Klasik MOBA'larda olduğu gibi, kahraman eğitimini ve statü için ücret ödenmez. Kazananlar ve kaybedenler; rekabetçi, adil ve dengeli bir oyun platformunda yeteneklerine ve kabiliyetlerine göre belirlenir. Kazanmak için ücret ödemek yerine, kazanmak için oynayın. 

4.Basit Kontroller, Kolay Ustalaşma
Solda bir sanal joystickle ve sağda yetenek tuşları ile bir usta olmak için tek ihtiyacınız 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme sizi şaşırtacak. Asla ıskalamayın. Ve sadece savaşın heyecanına odaklanmanızı sağlayacak bir tıkla-donan sistemi.

5. 10 saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar
Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve savaşlar 10 dakika sürer. Sessiz ve erken seviye yükselmesi ile direkt yoğun savaşlara geçilir. Daha az sıkıcı bekleme ve tekrar eden "farm" olayları, daha fazla heyecan verici eylemler ve yumruğunuzu havaya kaldıracak zaferler. Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda, telefonunuzu alın, ateşi yakın ve kendinizi bu yürek hoplatan MOBA yarışmasında bulun.

UYARI ! Mobile Legends: Bang Bang ücretsiz indirilebilinir ve oynanabilinir, fakat bazı oyun eşyaları gerçek para ile satın alınabilinir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız (Eşya satın alma), lütfen Google Play uygulama mağazasındaki ayarlar kısmından şifre koruması belirleyininiz. Ayrıca, Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasına göre, Mobile Legends: Bang Bang oyununu indirebilmek için 12 yaşınızı doldurmanız gerekmektedir.

mobile legends heroes
mobile legends copyright 
best mobile legends hero 
best mobile moba 
mobile legends rank list
mobile legends moba 
mobile legends best hero
mobile legends characters 
open mobile legends 
mobile legends champions
mobile legends rank 
mobile legends review 
mobile legends chou 
rank mobile legends
mobile legends heroes list 
mobile legends heroes 
mobile legends moba
yun zhao mobile legends, yun zhao build, yun zhao item, yun zhao new skin, yun zhao yeni kostüm, yun zhao mobile legends item, yun zhao mobile legends build, yun zhao new, yun zhao taktik, yun zhao oynanış, yun zhao attack, yun zhao attack speed, yun zhao best build,yun zhao best item, yun zhao combo, yun zhao critical, yun zhao dragon warrior,  yun zhao ejderha savaşçı, yun zhao gameplay, yun zhao guide, yun zhao how to play,

RRelated Posts

Mobile Legends: Zilong Dragon Knight Savage Build

This Mobile Legends Zilong Dragon Knight Build will help you get the most out of this amazing fighter hero. He has an amazing amount of power when you utilize him to his full potential. Zilong Dragon

Mobile Legends Tips and Tricks

Mobile Legends Tips and Tricks! (giving you guys some tips how to play mobile legends) In this video I'm playing with Yun Zhao but I'm looking forward to the new hero Natalia! Thanks for watching!

CComments